logo APA web
UP logo FTK UP bile
logo caapa web

V. česká národní konference aplikovaných pohybových aktivit


Křížem X krážem

na mAPĚ

Termín

Termín konání: 11. – 13.11.2020

Místo

Místo konání: Hesperia Hotel, Olomouc

Registrace

Ukončení registrace: 15.10.2020

Počet registrovaných

Registrovaných je 79 ze 150

Konference je součástí projektu OPVVV, který se řídí svými specifickými pravidla. V rámci těchto pravidel zajišťujeme maximum možného pro jednotlivé účastníky konference i prekonrerenčního programu.

Ubytování v hotelu Hesperia mohou počítat s hotelovou snídaní ve čtvrtek i pátek ráno. Všichni ostatní účastníci čtvrtečním obědem i coffee breakem. S ohledem na rozpočet konference hradíme i náklady středečního večerního programu, včetně občerstvení. Pokud budete mít zájem zúčastnit se i druhého večerního programu, pak nám bude velkou ctí pro Vás zajistit všechny doprovodné programy jako je živá hudba, taneční sportovně-kompenzační pomůcky, taneční animátor, avšak občerstvení se s ohledem na pravidla výzvy OPVVV do našeho rozpočtu nevejdou. Proto Vás, kteří se i druhého společenského večera zúčastníte žádáme v registračním formuláři o příspěvěk hotelu na přípravu občerstvení. Za organizační team věřím, že Vás požadovaná částka neodradí a věřte, že se Vám v podobě zážitků bohatě vrátí.

 

Pro členy České asociace aplikovaných pohybových aktivit, kteří budou účastníky členské schůze na závěr konference bude připraveno i občerstvení na cestu po skončení konference. Zároveň bude pro aktuální členy se zaplaceným registračním poplatkem 200,- za rok 2020 uhrazena polovina osobních nákladů za druhý společenský večer. 

 

Občerstvení již není součástí postkonferenčního programu, který je jakousi nástavbou pro ty z vás, kteří by chtěli strávit soukromě v Olomouci víkend i po skončení konference. 

Kontakt

Mgr. Ondřej Ješina Ph.D. - vedoucí
Adresa
Třída Míru 117
771 11 Olomouc

icon youtube web  icon facebook web FTK  icon facebook web Centrum APA  internet web web Centrum APA

Dotazy

Zadejte jméno

Zadejte email

Zadejte dotaz

Design, code: Mgr. Jiří Veverka | Přihlášení